Haber

Beşiktaş’ta seçim tarihi değişti

Beşiktaş’tan yapılan açıklamaya göre kulübün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı tarihleri ​​öne alındı. Buna göre, daha önce 10 Aralık Pazar günü yapılması planlanan Olağan Genel Kurul Toplantı tarihi 26 Kasım Pazar gününe ertelendi. Çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci ve son toplantının Pazar günü yapılacağı, Çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık.

Siyah-beyazlı kulüpten konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Olağanüstü Seçilmiş Genel Heyet Toplantısı tarihleri, gerekli görülen haller nedeniyle öne çekilmiştir. Beşiktaşımızın çıkarları doğrultusunda.

Bu doğrultuda; Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı 25 Kasım Cumartesi günü yapılacak. 25 Kasım Cumartesi günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde, çoğunluk aranmaksızın ikinci ve son toplantı 2 Aralık Cumartesi günü yapılacak. Olağanüstü Seçilmiş Genel Kurul Toplantısı 26 Kasım Pazar günü yapılacak. “26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde, çoğunluk aranmaksızın ikinci ve son toplantı 3 Aralık Pazar günü yapılacak.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu