Haber

Hande Erçel Mesleği ve Hayatı Hakkında Yeni Açıklamalarda Bulundu! “Ben Çok Cesur Bir İnsanım!” Söz konusu!

İnanılmaz bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Hande Erçel, derginin en sevilen isimlerinden biri ve son dönemde yer aldığı projelerden çok özel hayatıyla gündeme geliyor. Son dönemde Base İstanbul dergisine özel pozlar ve röportajlar veren Hande Erçel, kendisini daha yakından tanımamızı sağlayacak samimi açıklamalarda bulundu ?

Kaynak:https://basedistanbul.com/full-moon-w…

Hande Erçel bir adım atsa saçmalık olmaz dersek. Son zamanlarda yeni dizi ya da sinema projelerinde yer almasa da aşk hayatıyla her zaman gündemde olan Hande Erçel, Hakan Sabancı ile çıkmaya başladığından beri herkesin radarında, orası kesin!

Son dönemde Base İstanbul dergisine poz veren, mesleği ve kendisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Hande Erçel’in röportajından can alıcı bölümleri sizler için derledik!?

Hazırsanız başlıyoruz! Base İstanbul’daki bazı pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan ve stili hakkında konuşan Hande Erçel, “Senin için güçlü olmak ne demek?” sorusuna şu şekilde cevap verdi:

Hayatın getirdiği her duruma uyum sağlayarak esneklik kazanmak olduğunu düşünüyorum. Planlayamadığınız hatta hayal bile edemediğiniz sınavlardan geçerken hala ayakta durabildiğinizi ve umut edebileceğinizi gördüğünüzde, içinizdeki güce inanmaya başlıyorsunuz. Öyle ya da böyle geçmeyeceğini düşündüğünüz her sorun geçtiğinde sizde bıraktığı iz ve deneyim sizi daha güçlü kılar.

Ardından, “Oyunculuğunuz hangi aşamada?” “Oyuncu hangi durumlarda cesur olarak tanımlanır” gibi soruların yöneltildiği Erçel, “Oyunculuk hiç bitmeyen bir eğitim sürecidir. Her rol yeni bir dünya, her senaryo kendinle yeni bir mücadeledir. Ben her zaman Kendimi geliştirmeye çalışıyorum, her eleştiriyi ciddiye alıyorum ve yoluma katkıda bulunuyorum. Şan dersleri alıyorum. Oyunculuk koçumla çalışıyorum.

Oyunculuk çok yürek isteyen bir meslek. Tüm oyuncular benim gözümde bir servet değerindedir. Binlerce kişinin önünde, ekran karşısında performans sergilemek, mesleğiniz için özel hayatından vazgeçmek, beğenilmeme ve eleştirilme riskini göze alıp da o performans için, o işte günler ve geceler geçirmek cesaret gerektiren bir durumdur.

Dış görünüşünün ruhundan izler taşıyıp taşımadığı sorulduğunda ise kendisini şöyle açıklamıştır:

Genelde nasıl hissediyorsam öyle görünüyorum. Mesela ben tatmin olursam herkes anlayacaktır çünkü ben kendimde başka bir ışıltı hissediyorum ve bu enerjiyi yayıyorum.

Ayrıca kendine göre ritüelleri olduğunu söyleyen Hande Erçel, kendini kötü hissettiğinde adaçayı yakarak içinde bulunduğu ortamın gücünü temizlediğini anlattı.

Uyandığımda kendimi güzel hissetmiyorsam, üzerimde yük hissediyorsam adaçayı yakıyorum, evimin ve bulunduğum yerin gücü temizlediğine, ruhuma her zaman yettiğine inanıyorum. Yine bazı özel yerlerim var. Keyifli anılarla eşleştirdiğim, kendimle kalmak için gittiğim, sakinleşmem ve rahatlamam gerektiğinde kendimi özlediğim yerler var.

Röportaj boyunca düşündürücü ve açık uçlu sorularla baş başa bırakılan Hande Erçel’e hata yapmaktan korkup korkulmadığı sorulan Erçel, göremediğimiz bir yanından bahsetti,

“Aslında ben çok kör bir insanım. Sadece kendi hayatımı etkileyecek hatalar yapmaktan korkmuyorum. İnandığım ve hissettiğim her durumun sonuçlarına hata da olsa katlanacağım ve pişman değilim. Sadece işimi, grubumu veya sevdiklerimi etkileyebileceğini düşündüğüm sonuçlar olursa, kimseyi zor durumda bırakmamak için daha detaylı düşünür, ölçer ve tartarım.

Son olarak mükemmeliyetçi tavrı ve hayatını nasıl etkilediği sorulan Erçel, şunları söyledi:

‘İş yerindeki mükemmeliyetçiliğim, kendimi daha çok hırpalamama neden oluyor. Kolay kolay sevmem, sindiremem. Her zaman daha iyisini yapabileceğim duygusu bazen yaptığım işteki iyiliği ya da gelişmeyi görmeme bile engel oluyor. İş hayatımda her şeyi kendim için daha da zorlaştıran bu tavır, özel hayatımda tam tersi: Her zaman olan bitenden mutlu olma halindeyim ve akışın tadını çıkarmaya odaklanıyorum. Son zamanlarda kusursuz, plansız geri dönüşlerin verdiği keyif beni her geçen gün daha çok etkiliyor’… ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu