Haber

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Herkesin Gözüyle Bir Kadın Kaçırıldı

Gaziosmanpaşa’da arkadaşıyla işten çıkan kadın, sokakta yürürken arabaya bindirilerek kaçırıldı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün Karadeniz İlçesi’nde meydana geldi.

İddiaya göre işten çıktıktan sonra sokakta yürüyen iki kadına bir araba yaklaştı. Araçtan inen kişi kadını zorla arabaya bindirdi. Arkadaşı arabaya bindirilirken diğer bayan çaresizce izledi. Araba hızla uzaklaşırken diğer kadın da uzaklaştı. Çevredekiler olayı gördüklerini ancak kimin, neden kaçırıldığını bilmediklerini söyledi.

“Bunu kimin, neden yaptığını bilmiyoruz.”

Görgü tanığı Metin Topçu, ‘Araba geldi, bir adam onu ​​alıp arabaya attı. Kadının yanındaki diğer kadın başka yöne, araba da başka yöne gitti. Düğün solunun önünde gerçekleşti. Kadınlar üst sokaktan geliyorlardı. “Bunu kimin, neden yaptığını bilmiyoruz” dedi.

“İri bir adam onu ​​arabaya bindirmeye çalıştı.”

Bir diğer görgü tanığı Abdullah Öz ise şunları söyledi: ‘Bir cip gelip burada durdu. Daha sonra iriyarı bir adam genç kızı arabaya bindirmeye çalıştı. Herkes ses çıkardı, sonra sağa bir kadın gitti. Araç son hızla yokuş aşağı gitti. Gördüğümüz şey bu. ‘Kim olduğunu bilmiyoruz, nedenini de bilmiyoruz’ dedi.

İşte o anlar ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu