Haber

Profesyonel kayakçı ile köpeğin çarpışması kameralara böyle yansıdı

Profesyonel kayakçı ile köpeğin çarpışması kameralara böyle yansıdı

Kayakçı önce köpeğe vurdu, sonra köpekten özür diledi

BURSA – Kış turizminin en değerli merkezlerinden Uludağ’da kayak yapan profesyonel kayakçı, kayak pistinde yürüyen köpeğe çarptı. Genç kayakçı, yürümekte zorluk çeken köpek ve sahibinden özür diledi.

Kış turizminin gözbebeği olarak bilinen Uludağ’da kayak yapan profesyonel kayakçı, sivil olarak kayak pistinde gezen bir aile ve köpeğiyle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle dengesini kaybeden genç kayakçı düşerek ayağından yaralanırken, köpek de ayağını ezdi. Bunun üzerine köpeğin sahibi, köpeğin yürümekte zorluk çektiğini ve bu durumdan endişe duyduğunu söyledi. Genç kayakçı hem aileden hem de köpekten özür diledi. Daha sonra hastaneye gitmek için pistten çıkan genç kayakçı, pistte başka bir köpekle karşılaşınca, “Pistlere çıkmayın, benim gibi bir kayakçı sizi ezebilir, pistler çok tehlikeli. ” Hastanede yapılan incelemenin ardından genç kayakçının ayağında burkulma olduğu ancak herhangi bir sağlık sorununun olmadığı öğrenildi.

Kayak pistinde bir aile ve bir köpeğe çarpan profesyonel kayakçı Cengiz Öziş, “Ben kayak yaparken bir aile, köpeğiyle birlikte pistin ortasında yürüyordu. Ben profesyonel olmama rağmen çok uğraştım. Kaza yapmamak çok zor ama yine de kaza yaptım. Köpeğin herhangi bir sağlık sorunu yok, benim de ayağım burkuldu. Buraya gelen tatilciler sivil olarak piste çıksınlar.” “Bunu doğru bulmuyoruz. Profesyonel olmama rağmen ona vurdum, yaralanabilirdi. Ona vurduğum için köpekten ve ailesinden özür diledim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu