Haber

Sabit Akın Zaimoğlu kimdir? Bursa’nın yeni Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu kimdir? Sabit Akın Zaimoğlu’nun hayatı ve biyografisi!

Sabit Akın Zaimoğlu kimdir? Sorusu son zamanlarda gündemde olan ve internette sıkça aratılan soruların tam ortasında yer alıyor. Bu haberde hakkında birçok detay merak edilen Sabit Akın Zaimoğlu kimdir? Peki Sabit Akın Zaimoğlu kaç yaşında, ne iş yapıyor? Sorularınızı yanıtladık. Pekala, Sabit Akın Zaimoğlu kimdir? Bursa’nın yeni Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu kimdir? Sabit Akın Zaimoğlu’nun hayatı ve biyografisi!

SABİT AKIN ZAİMOĞLU KİMDİR?

Sabit Akın Zaimoğlu, 1988 yılında Polis Koleji’nden ve 1992 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu. İstihbarat Daire Başkanlığı görevi sırasında Bursa, Diyarbakır, Konya, Adana illerinde istihbarat, özel güvenlik, çocuk şube ve asayiş birimlerinde çeşitli kademelerde görev yaptı. ve Kaçakçılık ve Organize Suçlar Dairesi Başkanlığı.

Kariyeri boyunca Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Hollanda, Malta, Çin, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde çeşitli çalışmalar ve misyonlar yaptı. Teknik Takip, Liderlik Yönetimi ve Durumsal Eğitim alanlarında uluslararası eğitim tecrübesine sahip olan Zaimoğlu, Yeraltı Yıkıcı Faaliyetlerle Çaba, Temel Zeka, Başkan Yönetimi, Değişim ve Daima Gelişim Stratejileri, Yaşam Koçluğu alanlarında eğitim ve deneyime sahiptir. , Orta Düzey ve Üst Düzey Yönetim. sahibidir.

Ayrıca yakın tarih alanında yüksek lisansını tamamlayan Zaimoğlu, doktorasını da sürdürmektedir. Mesleği boyunca başarılı çalışmalarından dolayı İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Valilik tarafından çeşitli ödül ve takdir belgeleri ile ödüllendirildi.

Memleketi Erzurum olan Sabit Akın Zaimoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır. Yeni görevinde Bursa İl Emniyet Müdürü olarak bir görevi başarıyla yürütmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu