Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Sakarya-Bilecik yolu 24-25. TCDD Alifuatpaşa girişi ile iştirak şubesi arasındaki ilişkiden dolayı Sakarya istikametine tek taraflı olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Kızılcahamam-Ankara yolu 39-41. kilometre, yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki yön de trafiğe kapatılmış olup, servis yollarından ulaşım tek şeritte gerçekleştirilmektedir.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11. ve 22-25. Yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Gümüşhane-Bayburt il sınırı-Bayburt yolunun 15-24. kilometre, yol yapım çalışması nedeniyle servis yolundan ulaşım tek şeritten ve denetim altında sağlanıyor.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Karayolu Bahçe-Nurdağı kavşaklarında trafik işaretleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak yapılıyor.

0-1 Karabük-Eskipazar yolu. kilometre (Kardemir kavşağı), kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip-Osmancık kavşağında ve Malatya-Sivas yolunun 30-33. kesimlerinde farklı kotlarda kavşak. kilometre, Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışmalardan dolayı dünyanın bazı yerlerinde ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Kütahya-İnönü yolunun 42. kilometresindeki üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Manisa-Turgutlu yolunun 7’nci kilometresindeki kavşakta imalat çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi gerekiyor.

haber-golbasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu