Haber

İYİ Parti’den yeni video: Akflix sunar

İYİ Parti seçimler için hazırladığı ikinci görseli paylaştı. “Intruder” başlıklı ve “Akflix sunar” yazısı ile başlayan görselde; “Deliklerle dolu bir sınır, güvenliği hiçe sayan bir tavır” başlıklı bölümler vardı.

İYİ Parti, 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için seçim kampanyasını “Türkiye tarih yazacak” sloganıyla duyurdu.

“Ahlak, ekonomi, deprem, mülteci, terör ve demokrasi” temalarının işlendiği “Davetsiz Misafir” başlıklı iletişim kampanyası serisinin ikinci videosu bugün yayınlandı.

‘SINIR TUTULMUŞ’

“Akflix sunuyor” yazısı ile başlayan görselde; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Refah Partisi döneminde dönemin hükümetine karşı kullandığı ‘dış politikada düştüğümüz durum bu’ sözü ‘deliklerle dolu sınır’ seslendirmesiyle. Gel, gel gelebildiğin kadar gel diyorsun ama bak nereye koyacaksın? Bu nasıl bir devlet anlayışıdır? Bu ne diyeti, ne lahana turşusu?” kelimeler yer aldı.

Aynı zamanda 2013’ten itibaren Türkiye’ye giriş yapan Suriyeli ve Afgan mültecilere vurgu yaparak, Erdoğan’ın geçen yıl söylediği gibi “Ülkelerine göndereceğiz” diyorlar. Onları göndermeyeceğiz” dedi.

‘Türkiye 14 MAYIS’TA TARİH YAZACAK’

Dört bölümden oluşan görselin sonunda Atatürk, UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ve çeşitli demografik yapılardan vatandaşların illüstrasyon çizimleri ile birlikte Akşener’in görseli; “Bütün bunlar bitecek ve yepyeni bir güneş doğacak. Çünkü 14 Mayıs’ta Türkiye tarih yazacak.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu