Ekonomi

Setur’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel öneriler

Müşteri memnuniyetinde* turizm sektörünün üst üste üçüncü kez birincisi olan Setur, tatil planlarını 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleştirmek isteyen tatil severlere özel tatil fırsatlarını paylaştı. Akdeniz ve Ege Bölgeleri konaklama seçenekleriyle cazibesini korurken, size yazın ve 30 Ağustos heyecanını yaşatacak Kemer Bölgesi otelleri, esnafı ağırlayarak ön plana çıkıyor. Yurt dışı tekliflerinde ise son dönemin en popüler vizesiz rotaları olan Şarm El-Şeyh ve Budva dikkat çekiyor.

Koç Topluluğu şirketlerinden Setur, 30 Ağustos Zafer Bayramı haftasına tatil planlayanlara özel fırsatlarını paylaştı. Tatilini bu dönemde geçirmek isteyenler için Akdeniz ve Ege kıyıları ön plana çıkıyor. Akdeniz’de Alanya, Belek, Kemer, Side, Ege Bölgesi’nde ise Bodrum ve Çeşme cazip fırsatlarla tatil severleri bekliyor.

Akdeniz ve Ege Bölgesi’ndeki tüm otellerde yaz fırsatlarının ve özel kampanyaların devam ettiği bu dönemde özellikle Kemer bölgesi dikkat çekiyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı ve yaz tatilini cümbüş ile birlikte geçirmek isteyen tatil severler için onlarca ünlü sanatçının sahne alacağı Kemer’deki oteller ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Sueno Hotels Deluxe Belek ve Sueno Hotels Beach Side Ebru Güneş, Sibel Can ve Altay’ın programları 30 Ağustos haftası gerçekleşecek. Mirage Park Resort, 30 Ağustos’ta Murat Boz’u ağırlamaya hazırlanıyor. Kirman Hotels’in yaz boyu sürecek bir festival konseptiyle hazırladığı program kapsamında Acro Project ve Suat Ateşdağlı, Ağustos sonu ve Eylül aylarında sahne alıyor. Kemer bölgesinin yanı sıra Setur’un sunduğu artist programlı tüm otellere https://www.setur.com.tr/sanatcili-oteller linkinden ulaşılabilmektedir.

Akdeniz ve Ege Bölgelerinde gecelik konaklama fiyatları 1.000 TL’den başlamaktadır. Setur, yurt içi rezervasyonlarda geçerli %50’ye varan son dakika yaz fırsatlarına ek olarak 2.600 TL’ye varan worldpuan fırsatlarıyla tatil severlere kolaylık sunuyor.

Yabancı teklifler vizesiz ırklarla dikkat çekiyor

Tatilini yurt dışında vizesiz seyahat ile geçirmek isteyenler için Setur, deniz, kum ve güneşi bir araya getiren Şarm El-Şeyh’i, Kızıldeniz’in incisi Hurgada’yı ve dünyanın en popüler tatil beldelerinden Budva’yı sunuyor. Adriyatik Denizi. Ayrıca tatilini kültürle harmanlamak isteyenler için Balkanlar ve Tayland da fırsatlar arasında yer alıyor. Vizesiz seçeneklere ek olarak, İspanya ve Endülüs, İtalya, Paris ve Orta Avrupa rotaları her zamanki gibi popüler olmaya devam ediyor. Setur’un yurtdışı tatil fırsatları 499 Euro’dan başlıyor. Ayrıca 30 Ağustos’a kadar aynı gün içerisinde seçili destinasyonlarda Setur acentelerinde 2 yurt dışı medikal rezervasyon yaptıran tatil severleri ikinci cinsiyette ek %20 indirim bekliyor.

Setur kampanyaları, kampanyaları ve fırsatları hakkında detaylı bilgiye www.setur.com.tr adresinden ve Setur taşınabilir uygulamasından ulaşabilirsiniz.

*Müşteri memnuniyetinde kategori birincisi, bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Eylül-Ekim 2022 döneminde nicel araştırma yöntemleri kullanılarak 1.507 katılımcıyla 9 turizm acentesi üzerinden fiyatlandırdığı müşteri memnuniyeti araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna dayanmaktadır. Bu sonuca göre Setur, 2020 yılından bu yana üç yıldır müşteri memnuniyetinde kesintisiz başkanlık görevini sürdürmektedir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu